Ohňostroj jako přivítání Nového roku

Nádherná hudební a světelná show se konala v neděli večer u kruhového objezdu v Hrabůvce. I letos se vydaly ohňostroj sledovat tisíce lidí. Pro všechny z Vás, kteří jste neměli tu možnost jej vidět na vlastní oči, je tady záznam.

Nové vydání Jižních listů

Ve svých poštovních schránkách jste měli možnost najít „lednové“ Jižní listy. Dozvídáme se z nich opět velmi zajímavé informace, které názorně ilustrují schopnosti vládnoucích politiků na Jihu.

Dětská hřiště a herny jsou jako mantra, kterou se radní za ČSSD zaklínají již třetím rokem. Co na tom, že se ostatní investice téměř zastavily. Naštěstí máme participativní rozpočet, kdy vítězné projekty z loňského roku tvoří celou třetinu chystaných investic pro rok 2017.

Úsměvná je rovněž i informace, že za loňský rok se podařilo pro technické služby zakoupit 1 (slovy JEDNO) „autíčko“ pro svoz odpadkových košů. Tímto tempem vybudujeme technické služby na Jihu asi za 20 let. Ale možná je to záměr.

Další skvělou zprávou je, že je dokončena koncepce školství, i když i s ní je to podobné, jako s manželkou detektiva Columba. Už více než rok se o ní mluví, ale dosud ji nikdo neviděl. Takže je nejvyšší čas si ji vyžádat.

Celý reklamou prošpikovaný nepravidelný měsíčník si můžete stáhnout a přečíst zde: Jižní listy 01_2017

 

KONTAKT

E-mail: zhubner@ostravak.cz
Web: www.ostravak.cz
Telefon: +420 720 177 077

Přidat do oblíbených Kontakt Facebook Tisk