O mně

Co mne vede k tomu, znovu kandidovat do obecního zastupitelstva?

Dostal jsem nabídku vedení hnutí Ostravak podílet se na dalších návrzích pro změny k lepšímu v obvodě Ostrava – Jih a tyto návrhy bych nyní rád realizoval. Nechci, aby se do vedení městského obvodu opět dostaly osoby, které povyšují svůj osobní zájem a zájmy svých kamarádů nad zájmy města a jeho obyvatel. Chci, aby byli ve vedení lidé, kteří primárně upřednostňují rozvoj obvodu. Nelíbí se mi aktuální dění na naší radnici a protože nechci jen kritizovat práci jiných, rozhodl jsem se, že to nejlepší, čím mohu pomoci, je zapojit se přímo do práce.

Co chci změnit ve fungování obce?

V čem vidím své uplatnění?

Chci zefektivnit práci radnice. Moje představa je, aby radnice městského obvodu fungovala jako vstřícný pomocník a rádce pro občany, kteří v něm žijí. Jsem přesvědčen, že ne všichni pracovníci úřadu chápou svou práci jako službu občanům, a proto se chci zasadit o to, aby radnice byla a fungovala pro lidi a ne naopak. Plánů na změnu mám spoustu, ale zejména bych se chtěl podílet na aktivní komunikaci s občany a zlepšení spolupráce na úřadě napříč všemi odbory tak, aby všichni tahali za jeden provaz.

Proč hnutí Ostravak?

Hnutí Ostravak tvoří lidé, kteří v Ostravě žijí, mají tady své kořeny, své rodiny. Nejsou svázání stranickou disciplínou, pracují na tom, aby se jim a jejich dětem ve městě líbilo a mohli na něj být pyšní. Za celou dobu, po kterou spolupracuji s lidmi spjatými s hnutím Ostravak, jsem se vždy setkal s upřímnou snahou pomoci, jednáním na rovinu a bez postranních úmyslů. A protože nechci být pouhým divákem, chci děj spoluvytvářet, proto jsem se rozhodl pro spolupráci s tímto hnutím.

Co mohu slíbit voličům?

Nechci nic slibovat. Nabízím své znalosti a schopnosti pro zlepšení života v našem obvodě. Chci se svým dětem, přátelům a známým vždy dívat zpříma do očí. Jsem přesvědčen o tom, že mám sílu a elán ve svém úsilí vytrvat a nenechat se vtáhnout do zákulisních bojů a nečistých praktik. S podporou občanů, kterým není lhostejný osud Ostravy, dokážeme, že radnice má lidem sloužit ne jen před volbami, ale každý den, po celý rok.

Co dělám ve svém volném čase?

Pokud mohu, trávím svůj volný čas nejraději se svými dětmi. Věnuji se různým sportovním aktivitám, běhám, plavu, jezdím na kole. Rád se projedu na koni, vydám se na lyžích na horskou túru a hlavu si dokonale vyčistím při potápění. A když všechny tyto aktivity podnikám se svými přáteli, nabíjí mne to neskutečnou energií a zapomínám na starosti každodenního života.

 

KONTAKT

E-mail: zhubner@ostravak.cz
Web: www.ostravak.cz
Telefon: +420 720 177 077

Přidat do oblíbených Kontakt Facebook Tisk